SSE Slovakia s.r.o.

Predstavujeme Vám spoločnosť SSE Slovakia s.r.o. pôsobiacu na slovenskom trhu nepretržite od roku 1993. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej švajčiarskej skupiny SSE, ktorá veľkou akvizíciou v strednej Európe v roku 2016 prevzala všetky aktivity spoločnosti Orica slovakia s.r.o.


Spoločnosť SSE (Société Suisse des Explosifs SA) vďaka svojej dlhoročnej tradícii rozvíja svoje portfolio v chemickom odvetví už od roku 1894. V současnej dobe pôsobí na trhu výroby čistých chemických látok, farmaceutických výrobkov a výbušnin.


Société Suisse des Explosifs SA je svetovým výrobcom pentritu, poskytuje svoje služby v širokej oblasti použitia výbušnin a na švýcarském trhu je popredným dodavateľom pyrotechniky a ohňostrojov.

POSLANIE SPOLOČNOSTI

Hlavným predmetom spoločnosti SSE Slovakia s.r.o. je vývoj, výroba, skladovanie a predaj priemyselných výbušnín na slovenskom trhu. Spoločnost sa orientuje predovšetkým na poskytovanie komplexných služieb v oblasti používania výbušnin s možnosťou využitia osvedčených technologií a postupov so zázemím nadnárodnej skupiny.